Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389839

Projektijuht/ hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-tehnohooldustööde korraldamine Kagu-Eestis
-igapäevane suhtlemine kliendi ja tellijaga
-objektide eelarvete järgimine
-arendustegevus

Nõudmised kandidaadile

-kõrgharidus
- EKHHL-i poolt väljastatud kutsetunnistus EKR 5 tase (või sellega samaväärne kutsetunnistus)
-algatus- ja vastutusvõime
-aktiivsus
-arvuti kasutamise oskus
-eesti keele oskus väga heal tasemel
-vene keele oskus suhtlustasandil
-B-kategooria juhiluba
-enesekindlus
-väga hea pingetaluvus
-väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

-huvitavat ja iseseisvat tööd
-eneseteostuse võimalust
-konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#389839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
26. august 2015
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2015

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.

Vaata rohkem