Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56233

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte ehitusprojektide juhtimine

Ootused kandidaadile

- ehitusalane haridus
- oskus töötada projektdokumentatsiooniga
- hea arvutikasutusoskus
- kõrge pingetaluvus ja rahulik meel
- inglise ja vene keele oskus tööülesannetega toimetuleku tasemel

Kasuks tuleb:
- ehitusalane töökogemus
- vene keele oskus

Ettevõte pakub

- väljakutseid pakkuvat tööd
- töökohta stabiilses ja hea töökeskkonnaga firmas
- meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
- tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Lisainformatsioon telefonil 679 0979, www.terrat.ee

Tööpakkumise number
#56233