Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208552

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitusprojektide ettevalmistamine ja juhtimine
  • töökvaliteedi eest vastutamine
  • ehitustegevuse organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • vähemalt 5-aastane projektijuhtimise kogemus oma erialal
  • eesti keele valdamine ning hea vene ja inglise kõnekeele oskus
  • arvutikasutamiseoskus (Word, Excel, MS Project)
  • kohusetundlik, täpne, analüüsivõimeline
  • hea suhtlemisoskus
  • B-kategooria juhiluba
  • valmisolekut töölähetusteks

Ettevõte pakub

  • erialast täiendkoolitust
  • ametiautot
  • põhipalk + lisatasu
  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#208552

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

On 1991.a. loodud Eesti kapitalil põhinev ehitusfirma, mis on spetsialiseerunud
peamiselt vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitusele ja rekonstrueerimisele ning teiste keskkonnaalaste
ehitusprojektide läbiviimisele.

Vaata rohkem