Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505486

Tööpakkumise number

505486

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on mööbli sisustusprojektide efektiivne juhtimine,koordineerimine,kliendisuhete hoidmine ning projektide õigeaegse ja kvaliteetse teostuse tagamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on tehniline kõrgharidus ning oled projektijuhtimises tugev professionaal läbi ehitus-või mööblitarnete projektide juhtimise. Sind iseloomustab suhtlemisvalmidus, järjepidevus, korrektsus ja enesedistsipliin. Projektijuhi töö Sarkopis nõuab Sinult ärilist mõtlemist, vastutustundlikkust ja pingetaluvust.


Ettevõte pakub

2017.a. läbi viidud rahulolu-uuringus väärtustab meie meeskond kõrgelt toimivaid koostöösuhteid, meeskonnatööd, pidevat enesearengut, ühisüritusi ja sportlikku tiimi.
Sinu töötasu saab olema ametipositsioonile vääriline
Seda kõike soovime ka Sinuga jagada.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
9. november 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

1992. aastal loodud Sarkop suurimaid sisekujundusprojektide alusel mööblit tootvaid ettevõtteid Eestis. Tänane 80 töötajaga efektiivne organisatsioon on kogu oma tegutsemise aja pidanud silmas üht ja sama äriideed :toota erimööblit ühiskondlikele objektidele ning pakkunud 25 aastat kaasaegseid sisustuslahendusi ning valmistanud kvaliteetmööblit nõudlikule kliendile.