https://www.cvkeskus.ee/150719

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150719

Tööpakkumise number

150719

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on sisustusprojektide efektiivne juhtimine, kliendisuhete hoidmine ning projektide õigeaegse ja kvaliteetse teostuse tagamine. Sinu vastutusalas on hanke ja allhanke lepingute sõlmimine, tööde planeerimine koostöös konstruktorite, tootmisjuhi ja müügijuhiga, protsessi koordineerimine ja jooksvate probleemide lahendamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus ning Sa oled projektijuhtimises tugev professionaal. Vajalik on projektijuhtimise metoodikate tundmine, hea eesti keele oskus ning soome keele oskus. Kasuks tuleb puidutehnoloogia tundmine. Head kandidaati iseloomustab suhtlemisvalmidus, järjepidevus, korrektsus ja enesedistsipliin. Projektijuhi töö Sarkopis nõuab Sinult ärilist mõtlemist, vastutustundlikkust ning pingetaluvust


Ettevõte pakub

Töösuhte sõlmimisel on Sulle pakkuda:
- huvitavat tööd stabiilses, tublis ja elujõulises firmas;
- vastavalt Sinu tööpanusele korralikku töötasu ja motivatsioonipaketti;
- äsjavalminud ja kaasaegset tootmishoonet, kus kasutusel uus ja kaasaegne masinapark;
- ametiautot
- ühtehoidvat ja väga toredat meeskonda;
- traditsioonilisi firma ühisüritusi;
- erialast täiendkoolitust;


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
6. mai 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

1992. aastal Eesti-Soome ühisfirmana loodud Sarkop on alates 2005. aastat 100% Eesti osalusega suurimaid sisekujundusprojektide alusel mööblit tootvaid ettevõtteid Eestis. Tänane 65 töötajaga efektiivne organisatsioon on kogu oma tegutsemise aja pidanud silmas üht ja sama äriideed toota erimööblit ja sisekujundusprojekte ühiskondlikele objektidele Eesti ja lähiturgudele. Juba 15 edukat aastat on Sarkop pakkunud kaasaegseid sisustuslahendusi ning valmistanud kvaliteetmööblit nõudlikule kliendile nii kodu kui ka välismaal. Täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutab Sarkop lisaks eksklusiivsetele materjalidele, parimale tehnoloogiale ning professionaalsetele töötajatele veel midagi, mida raha eest osta ei saa – see on kogemus, mis tekib vaid aastatepikkuse tõsise tööga.