Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276502

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on insenertehniliste projektide juhtimine
Sa planeerid projekti, koostad eelarve, kehtestad kvaliteedi ja tööde täitmise standardid
Määratled võimalikke riske või muudatusi projekti käigus ning teed vajalikke muudatusi

Ootused kandidaadile

Ehitusalase kõrgharidusega
Vähemalt 5-aastase ehituse projektijuhtimise kogemusega professionaal
Tööks on vajalik hea inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd ja tegutsemisvabadust oma valdkonnas
Arenemis võimalusi
Teotahtelist noort meeskonda
Korralikku tasu

Lisainfo

Sinu töö eeldab ärilist mõtlemist, koostöövalmidust ning tugevat planeerimis- ja organiseerimiskompetentsi

Tööpakkumise number
#276502