Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55443

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma tegevuse laienemisega võtame tööle PROJEKTIJUHI, kelle tööülesanneteks on:

  • Juukseföönide, maniküüritarvikute, juuksehoolduvahendite müük ja planeerimine;
  • klientidega suhtlemine, toodete tellimine ja presentatsioonid.

Ootused kandidaadile

Kui Sa

  • omad eelnevat töökogemust projektijuhina,
  • tunned ennast klientidega suhtlemisel hästi,
  • valdad eesti keelt ja vene keelt suhtlustasandil,
  • oled tehnilise taibuga,
  • suudad töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt,
siis oled meile sobiv kandidaat.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi;
  • mitmekülgset ja motiveerivat tööd;
  • töötulemustest sõltuvat tasu;
  • ametiautot ja telefoni.

Tööpakkumise number
#55443

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
22. november 2005

Tegeleme juukseföönide, maniküüritarvikute, ja juuksehooldusvahendite müügiga.

Vaata rohkem