Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34658

Tööpakkumise number

34658

Töö kirjeldus

• projekti realiseerimiseks läbiviidavate tegevuste planeerimine (projekteerimine, valmistamine, paigaldamine) ning kalendergraafikute koostamine.
• Paigaldustööde ja meeskonna juhtimine ehitusplatsil
• elementide tööjooniste kooskõlastamine ning tootmiseks ja paigalduseks ettevalmistamine
• suhtlemine tellija ning tarnijate esindajatega
• Vajadusel, võimalike, lisatööde mahtude kalkuleerimine ja kooskõlastamine Tellijaga.
• projekti eelarve täitmise tagamine,

Nõudmised kandidaadile

• soov ja oskus teha meeskonnatööd
• hea arvutikasutusoskus
• tehniline, soovitavalt ehitusalane haridus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• väga hea soome keele oskus
• inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
• autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

enesetäiendamise võimalusi
meeldivat töökeskkonda
motiveerivat töötasu
täiendõpet ja koolitust
töösuhtekindlust
väljakutseid esitavat tööd

Lisainfo

eeliseks on:
• varasem töökogemus ehitusalal
• töö ja/või õppimiskogemus Soomes

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
9. september 2004

K.M.T. Majatehas valmistab ja paigaldab termoprofiilist välisseinaelemente, kasutades vaid parimaid tarnijaid nagu Rannila, Isover, Paroc,Gyproc, Knauf jt.
KMT Majatehase eesmärk on olla Eesti turule müüdavate termopaneelidest seinaelementide turu liider ja samas tugev partner Skandinaavia -jm välistellijaile.