Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424593

Tööpakkumise number

424593

Töö kirjeldus

  • liikluskorraldusprojekte juhtimine
  • liikluskorraldusprojektide kontrollimine pakkumise ajal
  • ehitusaegse eelarve- ja ajagraafiku jälgimine ning kontroll
  • analüüside koostamine teostatud projektide kohta

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus (või selle omandamine)
  • head teadmised valdkonda reguleerivatest normidest/nõuetest
  • oskus tulemuslikult projektimeeskonda juhtida
  • erialase arvutitarkvara väga head tundmine, sh AutoCAD
  • kasuks tuleb varasem töökogemus liikluskorralduse valdkonnas

  • huvitavaid eneseteostusvõimalusi professionaalses meeskonnas
  • häid õppimise- ja arenguvõimalusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
23. mai 2016

KiirWarren.KL OÜ on liikluse korraldamisega tegelev ettevõte. Pakume operatiivset teenust üle kogu Eesti. Klientideks on omavalitsused ning teede ehitusega tegelevad ettevõtted.
Tegutseme samas grupis OÜ-ga Warren Safety ning AS-iga Kiirkandur. Meie kontor ja töökoda asuvad Tallinna lähistel Tabasalu alevikus.