Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198788

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puhastus- ja koristusteenuste tööde juhtimine objektidel
  • Puhastus- ja koristusteenuste grupijuhiga koostöös projektiplaanide koostamine
  • uute klientide leidmine ning olemasoleva kliendibaasi haldamine
  • projektide plaanipärase kulgemise jälgimine
  • koristusmeeskonna juhtimine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

  • oskab kasutada arvutit (vähemalt tavakasutaja tasemel)
  • räägib eesti keelt ning saab hakkama ka vene keeles
  • oskad töötada meeskonnas
  • teadmised koristus- ja puhastustarvikute kasutamisest
  • koristuskeemiate tundmine
  • omab B-kategooria juhiluba
  • suhtled vabalt
  • on aktiivne, kiire taibuga ja kohusetundlik
  • on tugeva pingetaluvusega

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid
  • tulemusliku töö eest väärilist töötasu
  • ametiautot

Lisainfo

Tööle asumise aeg: a.s.a.p.
Lisainformatsioon:
Tel. 53431311

Tööpakkumise number
#198788

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Kemmerling OÜ tegeleb koristusteenuste osutamise, mobiilsete sanitaarsüsteemide, ehitussoojakute ning piirdeaedade rendi- ja hooldusteenuse pakkumisega üle Eesti. Meil on esindused Tartus ja Tallinnas. Meie põhiklientideks on ehitusettevõtted ning meelelahutusürituste korraldajad.

Vaata rohkem