Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664545
Kaugtöö võimalus

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. august 2020
Kuulutus aegub:23. september 2020

Töö kirjeldus

Projektijuhina on sinu eesmärk kindlustada projektide kasumlik ja sujuv elluviimine, läbi kommunikatsiooni ning projektimeeskonna koostöö.

Sinu ülesandeks on projektiplaani koostamine, projektide juhtimine, kliendisuhete hoidmine, ajakavade ning eelarvete jälgimine ja muudatuste juhtimine.

Ootused kandidaadile

Sa tunned hästi terasetööstust ja tehnoloogiaid. Kõneled vabalt eesti ja inglise keeles. Sulle on omane hea suhtlemisoskus, iseseisvus ning stressitaluvus,

Estanci eesmärk tööandjana on rikastada inimeseks olemise kogemust, viies seda ellu läbi väärtuspõhise juhtimise.

Meie töötajad hindavad ja naudivad rollikeskset autonoomsust, ilma hierarhiata struktuuri, motiveerivat tasu ja hüvede paketti, lisaks palju ühiseid ettevõtmisi ning võimalust kuuluda maailmatasemel meeskonda.

Tööpakkumise number
#664545

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
25. august 2020

Estanc AS missiooniks on valmistada protsessitehnikat, mis aitab kaasa maailma jätkusuutlikumaks muutmisele.
Ettevõtte põhitoodanguks on: survemahutid, tehnoloogilised mahutid ja kütusemahutid. Mahuteid valmistatakse nii projektikeskse kui ka sarjatoodanguna. Materjalidena kasutatakse süsinikterast, roostevaba terast ning eriteraseid surveseadmete valmistamiseks.
Alates 1996. aastast on Estanc AS 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie ärist 95% moodustab eksporttoodang.

Vaata rohkem