Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223445

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on aktiivne müük oma müügipiirkonnas (edasimüüjad, ehitusobjektid), kaubasortimendi ja selle väljapaneku tagamine edasimüüja kauplustes, kliendivajaduste väljaselgitamine ja lahenduste leidmine, müügipakkumiste koostamine, toodete tutvustus ja konsulteerimine, uute kliendisuhete loomine ja arendamine, aruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

-vähemalt keskharidus
-müügitöö kogemus vähemalt 5 aastat
-vene keele oskus suhtlustasandil
-väga hea läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus
-oskus arendada ja hoida häid kliendisuhteid
-huvi ehitusmaterjalide vastu
-arvuti kasutamise oskus heal tasemel (Word, Excel, e-post)
-B-kategooria juhiload

- eneseteostust kiiresti arenevas rahvusvahelises tootmisettevõttes
- töötulemustest sõltuvat palka
- ametiautot
- tootealaseid koolitusi, toetavat meeskonda
ning kaasaegseid töötingimusi
Kasuks tulevad:
-ehitusalane kutse- või kõrgharidus
-eelnev töökogemus ehitusmaterjalide müügis

Tööpakkumise number
#223445

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
29. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Kodu- ja ehituskeemiakaupade tootmine

Vaata rohkem