Värsked tööpakkumised

Projektijuht (elektrivõrgud ja -süsteemid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160359

Tööpakkumise number

160359

Töö kirjeldus

kelle tööülesanded on kesk- ja kõrgepingealajaamade projektide turundus, müük ja teostamine, hinnapakkumiste koostamine, klientide tehniline nõustamine, allhankijatega suhtlemine ja läbirääkimiste pidamine, projekti teostusega seotud tegevuste planeerimine, korraldamine ja kontroll koostöös töödejuhiga.

Nõudmised kandidaadile

elektroenergeetikaalast kõrg/eriharidust, eelnevat müügitöö- ja projekti juhtimise kogemust, eesti, vene ja inglise keele oskust ning autojuhiluba.
Kandidaat peab olema kliendile ja tulemustele orienteeritud ja hea majandusliku mõtlemisega, täpne, aktiivne ja otsustusvõimeline.
Elektriohutusalane pädevus (A-kategooria).

Omalt poolt pakume sisukat ja arendavat tööd rahvusvahelises firmas, enesetäiendamise võimalusi, kaasaegset töökeskkonda, järjepidevust ning mitmeid soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 115 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.