Värsked tööpakkumised

Projektijuht (ekspordi suunitlusega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211753

Tööpakkumise number

211753

Töö kirjeldus

Võtame tööle projektijuhi, kelle peamisteks tööülesanneteks on: müügieesmärkide täitmine, (peamiselt TANK toodete, vaheseinte ja siseuste müügis), kliendisuhete hoidmine ja arendamine, uute klientide leidmine, projektide haldamine (klientide vajaduste väljaselgitamine, läbirääkimiste pidamine, pakkumuste koostamine, lepingute sõlmimine) ja kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on tehnililne eri- või kõrgharidus (soovitavalt mööblialane), projektimüügi kogemus sarnases valdkonnas. Ta on hea analüüsija ja läbirääkija, julge, hea meeskonnatöötaja. Ta valdab suurepäraselt soome keelt ning saab kasutada tööülesannete täitmiseks isiklikku sõiduautot. Kasuks tuleb müügikogemus ekspordi valdkonnas, inglise-, vene- ja/või rootsi keele oskus, suurepärane arvuti tundmine.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes, toetavat meeskonda, arenguvõimalust.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
9. november 2010

AS Sunorek on põhjamaade juhtivaid aknakatete, tekstiilkardinate ja TANK garderoobisüsteemide, liuguste ning vaheseinte tootjaid ja müüjaid. Eestis on meil 9 salongi ning lisaks tegeleme ka projekti- ja hulgimüügiga. ASi Sunorek käive 2009. aastal oli 130 mln krooni ning ettevõttes töötab 205 inimest.