Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390703

Tööpakkumise number

390703

Töö kirjeldus

- Ehitusprojektide juhtimine ja ehitustööde juhtimine ehitusplatsil
- Suhtlemine tellija ja omanikujärelvalvega
- Materjalide ja ehitustööde hinnapakkumiste kogumine
- Hinnapakkumiste koostamine koostöös eelarvestajaga
- Ehitustööde kvaliteedi tagamine
- Ehitusgraafiku ja ehitusjärelvalve järgimine
- Ehitusobjektil töötajate juhtimine
- Jooksvate probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt 3-aastane kogemus projektijuhina
- AutoCad'i ja MS Office kasutamise oskus
- ehitusalane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus
- hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
- autojuhilubade ja võimalusel oma auto olemasolu
- korrektsus, kohusetundlikus ja lojaalsus

Ettevõte pakub

- huvitavat ning meeldivat tööd arenevas ehitusfirmas
- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- ehitussektorile omast motivatsioonipaketti
- koolitusvõimalusi

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2015
Kuulutus sisestati:
5. august 2015