Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Oleme suurendamas oma ettevõttes rahvusvaheliste riigihangete projektijuhtide teami. Sellega seoses otsime juurde rõõmsameelseid ja energilisi inimesi, kellele meeldiks ühtses meeskonnas töötamine aga samas oleks valmis ka iseseisvalt töösse pühenduma ning eesmärke saavutama. Oleme juba üle kümne aasta  osalenud edukalt rahvusvahelistel riigihangetel Euroopas ja Aafrikas. Meie tarnijad asuvad üle kogu maailma. Rahvusvaheliste riigihangete projektijuhi tööülesanneteks on riigihangetele pakkumuste koostamine, võidetud hankeprojektide juhtimine, kliendisuhete juhtimine ning suhtlus tarnijatega. Pakume rahvusvahelistel hangetel väga erinevaid tooteid ja teenuseid, mis muudab selles valdkonnas töötamise väga mitmekesiseks ning huvitavaks.

Antud ametikoht ei eelda eelnevat kogemust antud erialal; hangetega seotud erioskuste väljaõpe viiakse läbi meie teamijuhi poolt.

Meie oma tootmine ja kontor asuvad küll Tartus aga võimaldame ka töötamist kaugkontorina kodust, seega on oodatud kandideerima kõik huvilised üle Eesti ja ka väljaspool Eestit.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • varasemat müügitöö, projektijuhtimise kogemust või kõrgharidust
  • head võõrkeele oskust (inglise, saksa või prantsuse keel)
  • valmisolekut lühikomandeeringuteks välismaal
  • kiiret õppimisvõimet ja süstemaatilist mõtlemist
  • kohusetunnet ja kõrget kvaliteeti oma töös

  • huvitavat rahvusvahelist tööd arenevas ja edukas ettevõttes

  • üksteist toetavat kollektiivi

  • häid ja stabiilseid töötingimusi

  • töötulemustele vastavat korralikku palka, mis koosneb põhipalgast ning tulemustasust.

Tööpakkumise number
#671707

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020
Projektijuht Projektijuht

Toci OÜ

Toci on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mille käive on hoogsalt kasvanud ja on sellel aastal juba üle 6 miljoni euro. Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese.

Koos ettevõttega kasvab pidevalt ka meie sõbralik kollektiiv, kes ootab hetkel juurde teotahtelist ja laia silmaringiga projektijuhti. Uuele kolleegile võiks meeldida mitmekülgne töö, enese proovile panek ja uued väljakutsed. Meie ettevõttes on võimalus teha rahvusvahelist karjääri ning teenida endale juhitud projektide käibega vahetult seotud kõrget palka.

Toci on rahvusvahelistel turgudel kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi pakkuv tootmisettevõte. Valmistame igakuiselt Eesti ja Euroopa turule üle 200 tonni erinevaid pool- ning valmistooteid.

Vaata rohkem

Projektijuht