Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68957

Projektijuht (Eesti osakonda)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Avatäidete ärisuuna müügialase töö tegemine, müügiprojektide läbiviimine;
- Müügiprojektidele hinnakalkulatsioonide tegemine, lahenduste jälgimine ;
- Pakkumisdokumentatsiooni vormistamine. Vastutus lahenduste õigsuse ja tasuvuse seisukohast;
- Vajalike andmete sisestamine majandustarkvara programmi. Tootmis- ja paigaldusgraafikute jälgimine;
- Projekti juhtimine korrektselt ja õigeaegselt ning projekti läbiviimine igas faasis;
- Vastutus kliendi ees lepingulistes küsimustes;
- Standardlahendustest erinevatele toodetele tarnijate leidmine. Lahenduste kooskõlastamine Saku Metalli arendusosakonna ja kliendiga;
- Kontakti hoidmine ja läbirääkimiste pidamine kliendiga. Töövõtulepingute
ettevalmistamine;
- Objekti tehniliste üksikasjade kokkuleppimine ja vajadusel objekti mõõdistamine;
- Tellimuste täitmiseks vajaliku tehnilise dokumentatsiooni ettevalmistamine
tootmisosakonnale. Tööjooniste tegemine;
- Ettevõtte tegevusvaldkonnas olevate toodete tundmine. Uute toodete ja lahenduste tundmaõppimine ning pidev enesetäiendamine selles valdkonnas;
- Ettevõttes kehtivate standardite tundmine ja nende täitmine;

Ootused kandidaadile

- Kesk-eri või kõrgem (soovitavalt tehniline haridus);
- Projektijuhtimisoskus;
- Analüütilisus;
- Projektdokumentatsiooni lugemise kogemus;
- Joonestusoskus;
- Arvutioskus: elementaarne Office (Word, Excel) programmide kasutamise oskus,
Auto CAD tundmine vähemalt algaja tasemel;
- Keeleoskus: eesti keele korrektne valdamine + üks võõrkeel toimetuleku tasemel SOOVITAV;

Kasuks tuleb:
- Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, tehniline loovus, pingetaluvus,
- Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, iseseisev otsustusvõime, autojuhilubade olemasolu.
- Kokkupuude ehituse valdkonnaga

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda
- võimetest lähtuvaid huvitavaid väljakutseid
- parimaid kaasaegseid töövahendeid
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi
- tulemustele vastavat töötasu
- täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#68957