Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554026

Projektijuht / dekoraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valgus- ja välireklaamide kujundamine ja osalemine projektijuhtimises.
Kleebisreklaamide ettevalmistus ja teostus. Suhtlemine klientide ja tarnijatega. Kujundamine ja failide ettevalmistus

Ootused kandidaadile

algatusvõime
autojuhilubade olemasolu
hea suhtlemisoskus
initsiatiiv uute ideede genereerimisel
iseseisvalt töötamise oskus
kohusetundlikkus ja täpsus
lojaalsus
organiseerimisvõime
kujundusprogrammide tundmine
valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

edule orienteeritud kollektiivi
häid töötingimusi
head meeskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#554026

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2018
Kuulutus sisestati:
28. august 2018

JAA Disain on enam kui 25-e aastase kogemustega reklaamifirma. Oleme spetsialiseerunud valgus- ja LED reklaamide tootmisele ning meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad ka paljud teised säravad reklaamtooted.
Kvaliteedi märgiks on meie toodete pidev eksport skandinaaviasse. Samuti nende ning paljude Eesti suur- ja väikeklientide rahulolu ja positiivne tagasiside.
Oleme seadnud oma firma toodangule kõrged kvaliteedikriteeriumid. Selle tõttu kasutame vaid kvaliteetmaterjale ning –tehnoloogiat. Kliendid, kes on seadnud madalast hinnast ülemaks meie töökogemusi tehtud tööde näol ja meie töö kvaliteeti, on meie tegemistega äärmiselt rahul.

Vaata rohkem