Värsked tööpakkumised

Projektijuht-analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211329

Tööpakkumise number

211329

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda projektijuht-analüütikut, kelle ülesanneteks on:
- klientidega suhtlus
- nõuete väljaselgitamine ja kirjapanek
- analüüsi dokumentide kirjutamine ja kliendiga kooskõlastamine
- tarkvaraarenduse projekti juhtimine
- tarkvaraarendajatele tööde spetsifikatsiooni kirjutamine
- arendatava tarkvara arhitektuuri põhjalik tundmine

Töökoht asub Tartus.

Nõudmised kandidaadile

Tarkvara arenduse kogemus (eelistatult Java)
Tarkvara projektijuhtimise metoodikate tundmine
Teadmised andmebaasidest ja XML-ist
IT või reaalvaldkonna kõrgharidus või sellele vastav töökogemus
iseseisvus ja algatusvõime
Kasuks tuleb bioinformaatika või statistika alane kõrgharidus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd kasvavas ettevõttes
Väärilist palka
Võimalust osaleda teadusmahukates projektides
Innovaatilisi arendusprojekte

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
4. november 2010

Innovaatiline tarkvaraarendusega tegelev ettevõte. Põhitooteks on Qure Data Management andmehaldusplatvorm, millega saab luua lühikese ajaga andmebaase mitmesuguste andmekogumisrakenduste tarbeks.