Värsked tööpakkumised

Projektijuht- analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30257

Tööpakkumise number

30257

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK:

IT tehnoloogiatel põhinevate lahenduste loomine, juurutamine, haldus ja edasiarendus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

- firma sise- ja/ või välise tellija vajaduste kaardistamine

- tehnilise lahenduse väljatöötamine

- tehnilise alaprojekti läbiviimine, ressursside haldamine ja koordineerimine

- lahenduste dokumenteerimine

- analüüs

Nõudmised kandidaadile

HARIDUS, OSKUSED JA KOGEMUS

- IT- või majandusalane kõrgharidus

- IT-alase projektijuhtimise kogemus (1-2 aastat)

- UML-il põhinevate analüüsimeetodite tundmine

- RUP-meetodi tundmine

- hea analüütiline mõtlemine

- hea suhtlemisoskus

- eesti ja inglise keele oskus

Huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Oyj, eneseteostusvõimalusi koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga.

Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 17. mai 2004

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2004
Kuulutus sisestati:
10. mai 2004

Radiolinja Eesti AS on 1994. aastal asutatud mobiilsideteenuseid pakkuv erafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elisa Oyj. Telekommunikatsiooniturul on Radiolinja tuntud kui usaldusväärne partner, kes on kliendikeskne teeninduses ja paindlik hinnapoliitikas. Koostöös maailma juhtiva mobiilsideoperaatoriga Vodafone pakume mobiilteenuseid nii siinsel kui rahvusvahelisel turul. Ootame oma meeskonda võimekaid inimesi, kes tahavad koos meiega kirjutada oma nime Eesti telekommunikatsiooni ajalukku.