Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178770

Projektijuht - administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vast avatud golfi harjutusväljak otsib töötajat, kes võtaks omanikelt üle
igapäevase töö koordineerimise.
Peamised vastutusvaldkonnad on:
müügitöö ja turundus
personalitöö
müügiaruandlus
klientide teenindamine
harjutusväljaku igapäevane toimimine

Ootused kandidaadile

  • Projektijuhtimise kogemus vähemalt 2 aastat
  • Müügi- ja / või turundusalane kogemus vähemalt 1 aasta
  • hea suhtlemisoskus
  • täpsus ja korrektsus
  • valmidus teha ka administraatori tööd
  • valmidus teha füüsilist tööd (väljaku igapäeva ettevalmistus, traktoriga pallide
korjamine jmt.)

Ettevõte pakub

Põhipalka + tulemustasu
Vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes
Võimalust tutvuda golfimänguga
Sportlikku enesearendust looduskaunis keskkonnas Tallinna kesklinnas

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna Lauluväljakul.
Projektijuhilt oodatakse ka administraatori tööülesannete täitmist.
Töö on graafiku alusel süsteemis 3 pikka päeva, 2 lühikest päeva, 3 vaba päeva

Tööpakkumise number
#178770