Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51006

Projektijuhi assistenti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1) Projektgruppide töö assisteerimine
2) Projektide arvestuse korraldamine
3) Dokumentatsiooni töötluse ja haldamise korraldamine

Ootused kandidaadile

1) Administreerimise kogemus
2) Hea arvutioskus
3) Kohusetunne, täpsus, usaldusväärsus, aktiivsus
4) Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
5) Hea suhtlemisoskus, rutiinitaluvus
6) Kasuks tuleb kõrgem haridus või selle omandamine
7) Kasuks tulevad raamatupidamislikud algteadmised

Ettevõte pakub

1) Motiveerivat töökeskkonda
2) Pingutustele vastavat töötasu, mitmekülgset töökogemust parimate spetsialistide kõrval
3) Arengu-, enesetäiendamise ja karjääri võimalusi

Tööpakkumise number
#51006

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2005
Kuulutus sisestati:
7. september 2005

Arco Vara on Baltikumi juhtivaid kinnisvarafirmasid, kelle põhilisteks tegevusvaldkondadeks on kinnisvarainvesteeringud, kinnisvara arendamine ja kinnisvara haldus.

Vaata rohkem