Värsked tööpakkumised

Projektijuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109235

Tööpakkumise number

109235

Töö kirjeldus

• abistamine projekti aruannete koostamisel
• dokumentatsiooni haldamine
• dokumentide vormistamine, arhiveerimine
• inglise- ja eesti keelse kirjavahetuse operatiivne organiseerimine
• koosolekute toimumiseks vajalike materjalide ettevalmistamine
• koosolekute protokollimine

Nõudmised kandidaadile

• aktiivne
• asjaajamis- ja arhiveerimisnõudmiste tundmine
• esinduslik ja korrektne välimus
• tähelepanelik
• hea inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus
• tekstitöötlus- ja esitlusprogrammide ning Interneti elementaarne kasutusoskus

NB! kandidaatidelt ootame testülesande lahendamist MS Word programmis.

Ettevõte pakub

• arenemisvõimalust
• häid töötingimusi
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• meeldivat kollektiivi
• võimalust töötada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Otsime projektijuhi assistenti projektosakonda. Assistent aitab projektijuhil kasutada aega efektiivsemalt ja juhtida suuri infrastruktuuriprojekte. Töö on vahelduv ja liikuva iseloomuga, osaleda tuleb projekti nõupidamistel üle Eesti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
21. mai 2007

Ramboll Eesti AS on asutatud 2006 aastal. Ramboll Eesti AS kuulub Ramboll Gruppi.

Ramboll Grupp on juhtiv konsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte põhjamaades, mille tegevuspiirkond ulatub üle maailma. Pakume oskusteavet infrastruktuuri, telekommunikatsiooni, ehituse, tervishoiu, tööstuse, nafta/gaasi, energia, keskkonna, infotehnoloogia ja juhtimise valdkonnas.