Värsked tööpakkumised

Projektijuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96948

Tööpakkumise number

96948

Töö kirjeldus

Projektijuhi assistendi põhilisteks ülesanneteks on:
- projektijuhi assisteerimine igapäevatöös
- vajaliku andmebaasi korrashoid
- klientide nõustamine ja konsulteerimine
- uute kliendisuhete loomine

Töö on vaheldusrikas, hõlmates lisaks igapäevasele tööle erinevaid tootekoolitusi, osavõtte messidest nii eksponendi kui külalisena.
Töökohaks on meie Pärnu kontor, aadressiga Tammsaare 39

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • vähemalt keskharidust
  • algatusvõimet
  • iseseisva töötamise võimet ja tahet
  • aktiivsust ja tulemustele orienteeritust
  • elementaarset arvutikasutamise oskust
  • usaldusväärsust, lojaalsust ja vastustundlikkust
  • B-kategooria juhiluba
  • valmisolekut töötamiseks ka väljaspool kontorit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • tööd kiirelt arenevas ettevõttes
  • häid töötingimusi ja toetavat meeskonda
  • erialast väljaõpet
  • konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustasu

Lisainfo

kindlasti on eelisteks:

  • ehitusturu hea tundmine
  • võõrkeeleoskus ( inglise, saksa ja vene keel )

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2007
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2007

Alfalend OÜ on põrandakatete jae- ja projektimüügiga tegelev ettevõte. Ettevõttel on kauplused Tartused ja Viljandis ning esindused Tallinnas ja Pärnus.