Värsked tööpakkumised

Projektijuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212749

Tööpakkumise number

212749

Töö kirjeldus

peamised tööülesanded on :
• Büroo töö igapäevane tehniline teenindamine
• Konsultantide ja projektijuhtide assisteerimine projektitegevuste elluviimisel ning dokumentatsiooni koostamisel
• Suhtlemine partnerorganisatsioonidega ja klientidega
• Asjaajamisega seotud dokumentatsiooni haldamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• koostöövalmidust, täpsust ja vastutustundlikkust
• väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti keeles
• inglise keele oskust suhtlemistasandil
• tahet koostööks partnerorganisatsioonidega
• projektide ja aruandluse koostamise ning raamatupidamisdokumentide täitmise kogemust
• valdkonnaga sobivat erialast ettevalmistust

• Kasuks tuleb kui omad juhilube ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

• Mitmekülgset ning huvitavat tööd
• Palju suhtlemist ja põnevaid projekte
• Häid täienduskoolituse ning isikliku arengu võimalusi
• Tööle vastavat tasu

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010
Brutopalk:
kuni 7000 EEK kuus

Läänemaa Arenduskeskus on Lääne Maavalitsuse poolt asutatud ning Läänemaa Omavalitsuste Liidu ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt finantseeritav sihtasutus. Pakume tasuta nõustamisteenust ettevõtjatele, mittetulundusühingutele ning kohalikele omavalitsustele. Toetame ja viime ellu Lääne Maakonnale olulisi projekte. LAK kuulub üle-Eestilisse Maakondlike Arenduskeskuste võrgustikku