Värsked tööpakkumised

Projektijuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54588

Tööpakkumise number

54588

Töö kirjeldus

Narva Kutseõppekeskus pakub huvitavat väljakutset erksale, iseseisvale, tarmukale ja usinale assistendile.

Assistendi ametikoht luuakse seoses projektijuhi suureneva töökoormusega, mis kaasneb suurmahulise ehitustegevuse alustamisega kooli Kreenholmi 45 asuvas õppehoones ning EL finantseeritavate projektide lähenevate aruandlustähtaegadega.

Peamised tööülesanded:
• Dokumentatsiooni süstematiseerimine
• Failihaldus
• Kirjade ja käskkirjade toorikute ettevalmistamine
• Protokollimine nõupidamistel ja läbirääkimistel
• Projektijuhi abistamine aruandlusdokumentatsiooni komplekteerimisel
• Projektijuhi asendamine projektijuhi lähetuste ja puhkuse ajal

Tegemist on klassikalise assistendi tööga, kuid vastavalt sobiliku inimese profiilile on võimalik ametijuhendiga inimesele anda suuremaid või väiksemaid volitusi, kohustusi jne.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• väga head arvutioskust ja kontoritehnika valdamist
• väga head riigikeele oskust (töökeskkond on eesti keelne)

Palgaläbirääkimistel on boonuseks alljärgnevate märksõnadega seotud valdkondade tundmine või valdamine: AutoCAD, juriidika, riigiraamatupidamine, projektijuhtimine, riigihanked, riigieelarve, ehitusseadus

Ettevõte pakub

Tublile inimesele pakume:
Täiendkoolitust
Tasuta sportimisvõimalusi
Vajadusel majutust mugavas hotellis
Karjäärivõimalust
Motiveerivat palka

Lisainfo

Töö asukoht: vähemalt 4 päeval nädalas Narvas Kreenholmi 45.
Töölepingu periood 18 kuud.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
7. november 2005

Narva Kutseõppekeskus on suurim riigi kutseõppeasutus. Narva Kutseõppekeskuse päevases õppes õpib 2005. aasta sügisest 2498 õpilast. Samas arvulises suurusjärgus on meil iga aasta ka täiendkoolitus kursustel osalevaid õppureid. Õppe toimub rohkem kui 30 valdkonnas moodsates töökodades ja klassiruumides peamiselt vene keeles. Kooli asjaajamiskeel on eesti keel. Kahes õppehoonete kompleksis töötab 200 inimest. Kooli valduses on 17 000 ruutmeetrit hooneid ja 35 000 ruutmeetrit maid. Kooli eelarve 2006. aastal on üle 100 miljoni krooni.