Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58994

Projektijuhi abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lastekaitse Liit võtab konkursi korras tööle
projektijuhi abi, kelle põhilised tööülesanded on seotud koolikiusamise ja -vägivalla teemalise projekti tegevuste elluviimise ja projekti asjaajamise korraldamisega.

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:
- projektitöö kogemus
- lapse õiguste alased üldteadmised
- asjaajamisoskused
- inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- algatusvõime ja meeskonnatöö oskused
- hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb varasem töökogemus laste ja/või noortega (soovitavalt koolisüsteemis).

Ettevõte pakub

Pakume:
- huvitavat ja perspektiivikat tööd
- arenguvõimalust
- meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Avaldusele palume lisada CV, vähemalt 1 soovitaja kontaktid ning motivatsioonikiri. Avalduse koos lisadega palume saata hiljemalt 12.veebruariks aadressil Endla 6-18, Tallinn 10142, märksõna ”projektijuhi abi”.

Tööpakkumise number
#58994