Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199224

PROJEKTIJUHI ABI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ehitusobjektidel kasutatavate materjalide, seadmete ja mehhanismide organiseerimine ning tellimine koostöös ehituse objektijuhiga;
- viimistusmaterjalide tellimuste kooskõlastamine tellijatega;
- kulude jälgimine ehitusobjektidel, vastavate aruannete koostamine ja analüüs;
- kasutatavate seadmete ja mehhanismide haldamine;
- hooldustööde organiseerimine valminud majade garantiiperioodil;
- ehitusobjekti tehnilise dokumentatsiooni haldamine (kaetud tööde aktid, teostatud tööde aktid);
- valmis hoonele taodeldava kasutusloa dokumentatsiooni kokkupanek;
- lisaeelarvete koostamine;
- väiksemamahuliste ehitusmaterjalide laadimine ja transport ettevõtte kaubikuga;
- ehitusmaterjalide vahelao haldamine ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

- hea organiseerimisvõime;
- avatud suhtleja;
- taktitundeline ja empaatiavõimeline;
- orienteeritud meeskonnatööle;
- kohusetundlik. täpne ja iseseisev;
- vene keele oskus keskmisel tasemel;
- kasuks tulevvad algteadmised soome keeles;
- Excel, Word, kasuks AutoCAD;
- autojuhiload B-kategooria, kasuks C-kategooria olemasolu.

Ettevõte pakub

- võimalust osaleda uue elukvaliteedi loomises;
- edumeelset meeskonda;
- võimalust eneseteostuseks;
- väärilist tasu,

Tööpakkumise number
#199224