Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629524

Projektiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniliste lahenduste väljatöötamine ja uute projektide ettevalmistamine tootmiseks.

Nõudmised kandidaadile

* tehniline kõrgharidus ja varasem töökogemus sarnasel ametikohal;
oskad lugeda jooniseid ning tunned masinaehitustehnoloogiat ja erinevaid ehitusmaterjale;
*valdad inglise keelt nii kõnes kui kirjas ning omad B-kategooria juhtimisõigust.

Pakume huvitavat ja arendavat tööd ainulaadses ning innovaatilises valdkonnas. Lisaks sellele motivatsioonipaketti, ühisüritusi, sporditoetust ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#629524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019

MDSC Systems OÜ on spetsialiseerunud militaar-, pääste- ja meditsiinivaldkonnas kasutatavate mobiilsete ja teisaldatavate lahenduste projekteerimisele ja tootmisele.
Alustasime oma tegevust AS Maru Metall koosseisus, alates 2015. aastast tegutseme iseseisvalt MDSC Systems OÜ nime all.

Vaata rohkem