Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196811

Projektiinsener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute toodete (automaatikakilbid) juurutamis- ja tehnoloogia siirdamisprojektide juhtimine

Meeskonna töö koordineerimine
Projekti-plaani koostamine
Uute toodete tootmisprotsessi väljatöötamine
Juurutamise käigus esilekerkivate tehniliste probleemide lahendamine koostöös klientidega
Tootekohase dokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Vägal heal tasemel inglise keelt
Väga head suhtlemisoskust
Elektroonika või elektrotehnika alast haridust
Tehniliste jooniste lugemise ning tööoperatsioonide järjestamise oskust
Arvuti kasutamise oskust
Valmidust meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
Töökogemus elektroonikatööstuses
Soome keele oskus
Meeskonna juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises kontsernis
- enesearendamise võimalust ning ametialast täiendkoolitust
- lõõgastumise ja sportimise võimalust Tervise Paradiisis

Tööpakkumise number
#196811