Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670622

Projektiinsener (Allhanke Tehas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 2. november 2020

Töö kirjeldus

Et sinu töö oleks põnev ja pakuks mitmekülgseid väljakutseid ootame, et saad hakkama järgmiste ülesannetega:

  • hinnastad kliendi projekte ja tooteid
  • tunned oma kliendi tooteid ja tootmistehnoloogiaid
  • omad ülevaadet tootmisprotsessist
  • koordineerid projektidega seotud infovahetust
  • käsitled kliendi tellimusi

Ootused kandidaadile

Meiepoolsed ootused Sinule:

  • Sa omad või omandad kõrgharidust (soovitavalt insener-tehniline)
  • Sa omad kogemusi tootmise valdkonnas
  • oled meeskonnamängija
  • oled loomult initsiatiivikas, täpne ja tulemustele orienteeritud
  • suhtled vabalt eesti ja inglise keeles, vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Sul on mitu head põhjust meiega liitumiseks:

  • mitmekesised võimalused arenguks ja eneseteostuseks
  • rahvusvahelised projektid
  • võimalus panustada Eesti ekspordivõimekusse
  • tugev ja toetav meeskond
  • erialased koolitused
  • konkurentsivõimeline töötasu
  • kaasaegne töökeskkond

Lisaks töö- ja eraelu tasakaalu tagamiseks:

  • peame meeles tähtsaid sündmusi Sinu isiklikus elus
  • toetame sinu tervislikku eluviisi

Tööpakkumise number
#670622

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

AS Saku Metall omab 25 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 280 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – uste tootmine ja allhanketööd kliendi tellimusel.
Rohkem infot www.sakumetall.ee

Vaata rohkem