Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650889

Projektide juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
 Ettevõtte erinevate ITS ehitus- ja arendusprojektide juhtimine üle Eesti
 Projekti meeskonna ja alltöövõtjate juhtimine. Tarnete korraldamine
 Projekti dokumentatsiooni vormistamine ja aruandluse esitamine
 Pakkumiste tegemine ja riigihangetel osalemine
 Läbirääkimiste pidamine tellijate, hankijate ja alltöövõtjatega

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
 Kõrgharidus, soovitavalt tehnika alane
 Vähemalt 2 aastane juhtimiskogemus
 Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Vene keel kõnes
 B-kategooria juhilubade olemasolu
 Tulemustele orienteeritus
 Meeskonna juhtimise oskus ja hea organiseerimisvõime
 Suurepärane läbirääkimis- ja suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
 Varasem töökogemus liikluskorraldus-, teedeehitus- või IT projektide juhtimisel

Ettevõte pakub

Pakume:
 Konkurentsivõimelist töötasu
 Huvitavat ja vaheldusrikast tööd perspektiivses ja arenevas valdkonnas
 Võimalust töötada oma valdkonna parimate spetsialistidega
 Enesetäiendamise ja karjäärivõimalusi
 Korralikke töötingimusi
 Ametiautot tööülesannete täitmiseks

Tööpakkumise number
#650889

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2020
Kuulutus sisestati:
20. mai 2020

CV Keskuse kliendiks on IB Foor OÜ, mis on Eesti juhtiv intelligentseid transpordisüsteeme (ITS) arendav, ehitav ja hooldav ettevõte. Meie meeskond koosneb oma ala parimatest spetsialistidest, kes omavad valdkonnas pikaajalist töökogemust. Ettevõte teostab töid üle Eesti.

Vaata rohkem