Värsked tööpakkumised

Projektide juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52843

Tööpakkumise number

52843

Töö kirjeldus

• Projektijuhtide töö koordineerimine;
• Projektijuhtide nõustamine taotluste koostamisel;
• Uute projektijuhtide värbamine ja koolitamine;
• Projektide kvaliteedi kontroll.

Nõudmised kandidaadile

• Euroopa Liidu ja Eesti Vabariigi toetusmeetmete hea tundmine ja/või tahe neid tundma õppida;
• Hea suuline ja kirjalik väljendus- ja suhtlemisoskus eesti keeles;
• Inglise keele suuline ja kirjalik valdamine;
• Kasuks tuleb eelnev töökogemust sarnasel töökohal või projektijuhina;
• Kohusetundlikkus;
• Positiivne ellusuhtumine;
• Kommunikatsioonioskus;
• Arenemisvalmidus ja tahe asju juurde õppida.

Omalt poolt pakume motiveerivat palka mis sõltub eelkõige inimese tööst (tulemuspalka), õppimisvõimalust ja arenemisvõimalust noores ja kiirelt arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Töötaja töö askoht on Tallinnas või Tartus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2005
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2005
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 13000 EEK kuus

OÜ B.I.A. on 2003.a. asutatud konsultatsiooni. - ja arendusettevõte. Meie põhikompetentsiks on kujunenud era- ja avaliku sektori klientidele EL struktuurifondide toetuste koostamiseks vajalike taotluste ning tasuvusanalüüside koostamine ja arendusprojektide juhtimine. Lisaks pakume strateegia arenduse-, projektijuhtimise-, finantsjuhtimise- ja investeerimisnõustamise teenuseid, kvaliteedijuhtimiskonsultatsioone ning strateegiliste äripartnerite leidmise võimalust. 2005.a. sügise seisuga töötab meil 10 inimest.