Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801163
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

Projektiassistent

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Link kopeeritud

InCorply on konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud tegutsevate ettevõtete müügile. InCorply teenusteks on ettevõtete hindamine, ärianalüüs, müügiauditite ning -materjalide koostamine, müüdavale ettevõttele ostja leidmine ning tehingu sõlmimine.

Töö kirjeldus

Projektiassistendina on sinu vastutusvaldkonnaks projektijuhi/konsultandi assisteerimine kliendiprojektide juures. Suhtled klientidega, koostad ärilisi ning turunduslikke materjale ja hoolitsed nende väljasaatmise eest. Aitad kliendibaasi analüüsimisel ning koostamisel.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui sulle sobib paindliku töökoormusega töö kodukontoris, valdad eesti keelt kõrgtasemel ja oled vilunud arvutikasutaja. Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oled hea analüütilise mõtlemisega ning ei karda kliendile helistada.

Kasuks tulevad inglise ja/või vene keele oskus heal tasemel, töökogemus finants- ja/või ärivaldkonnas, teadmised turundusest/digiturundusest.

Pakume sulle kogemust väga huvitavas ärivaldkonnas, võimalust töötada paindliku koormusega ning teha seda kodukontoris, head töötasu. Osad tööülesanded eeldavad täitmist tööpäevadel 9:00-17:00, osade puhul pole teostamise aeg oluline.

Tööpakkumise number
#801163

Info

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem