Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20771

Projekti spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EL Phare 2003 projekti rogrammiametniku ja projektijuhi abistamine projekti komponentide ettevalmistus- ja rakendustegevuses, täites kuni 31.03.2006.a. järgmisi ülesandeid:

  • Phare projekti komponentide elluviimiseks vajaliku tegevuskava koostamise korraldamine
  • vähempakkumiste lähteülesannete koostamiseks vajaliku teabe kogumine, lähteülesannete ja muu vähempakkumisdokumentatsiooni koostamise korraldamine
  • vähempakkumiste hindamiskomisjonide töö korraldamine
  • rahastatavate projektide tegevuste planeerimise ja läbiviimise jälgimine
  • Phare projekti vahe- ja lõpparuannete koostamine
  • administratiivüksuse kui projekti juhtkomitee sekretariaadi töö korraldamine (koosolekute ettevalmistamine, protokollimine)
  • administratiivüksuse kulude üle arvestuse pidamine
  • Phare projekti dokumendihalduse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • varasem Phare projektitöö kogemus
  • väga hea PRAG-i (Practical Guide to EC External Aid Contract Procedures) tundmine
  • head organisatoorsed võimed ja ajaplaneerimise oskus, võime töötada pingeolukorras
  • väga hea väljendusoskus ning eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, soovitav vene keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus, võime luua ja säilitada häid suhteid koostööpartneritega
  • hea arvutioskus tavakasutaja tasemel: MS Word/Excel/PowerPoint

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • sõbralikku ja töökat kollektiivi
  • konkurentsivõimalist tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb Eesti haridussüsteemi tundmine

Tööpakkumise number
#20771