Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27685

Projekti peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle põhiülesanneteks on arendusprojektide ja projekti meeskonna juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • töökogemus projektijuhina (vähemalt 3 aastat) või analüütikuna;
  • teadmised andmebaaside projekteerimisest, veebipõhistest rakendustest ning projektijuhtimisest;
  • MS Office, Project, Visio;
  • UML algtasemel ja teadmised mingist objektorienteeritud programmeerimiskeelest;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus;
  • vene keele oskus rahuldaval tasemel;
  • suhtlemise ja inimeste juhendamise oskus;
  • eestvedamise oskus ning otsustusvõime;
  • kõrge stressitaluvus;
  • proaktiivsus.

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse ja arenemise võimalust;
  • konkurentsivõimelist palka;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada sooviavaldus koos elulookirjeldusega hiljemalt 25. märtsiks 2004 märgusõnaga "projekti peaspetsialist".

Tööpakkumise number
#27685