Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #388436

Projekti- /objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ehitusprojektide juhtimine ja ehitustööde juhtimine ehitusplatsil
- Suhtlemine tellija ja omanikujärelvalvega
- Materjalide ja ehitustööde hinnapakkumiste kogumine
- Hinnapakkumiste koostamine
- Ehitustööde kvaliteedi tagamine
- Ehitusgraafiku ja ehitusjärelvalve järgimine
- Ehitusobjektil töötajate juhtimine
- Jooksvate probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- AutoCad'i ja MS Office kasutamise oskus
- ehitusalane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus või selle omandamine
- eelnev kogemus ehitustööde juhtimisel
- hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
- autojuhilubade ja võimalusel oma auto olemasolu
- korrektsus, kohusetundlikus ja lojaalsus

- vaheldusrikast, huvitavat ning meeldivat tööd arenevas ehitusfirmas
- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- karjäärivõimalust
- konkurentsivõimelist töötasu
- koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#388436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Kuni 2400 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015

Bildex Grupp OÜ on noor, aktiivne, kiirelt arenev ehitusettevõte, kelle insenertehniline personal on suure ja pikaajalise kogemusega rajatiste- ja üldehituse valdkonnas. Ehitame meelsasti nii eramaju kui ka suuri objekte. Võite meilt tellida "võtmed kätte" lepinguga valmis maja, kuid ka näiteks ainult betooni-, müüri või montaažtööd.
Tagame oma tööle kõrge kvaliteedi. Kasutame ainult sertifitseeritud materjale ning pädevaid alltöövõtjaid. Koostöös partneritega oleme tõestanud ennast usaldusväärse ettevõttena, tagades tööde tähtaegse ja kvaliteetse valmimise.

Vaata rohkem