Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800656

Projekti- / objektijuht

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Saaremaa ja Muhu objektidel tööde organiseerimine

  • Materjalide mahtude arvutamine, kontrollimine

  • Ajagraafiku koostamine ja jälgimine

  • Ehituse käigu nõuetekohane dokumenteerimine

  • Ehitusmeeste logistika planeerimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus ehitustööde juhtimisel

  • Soovituslikult ehitusalase haridusega

  • Arvutikasutusoskus (AutoCad, Office, Google)

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd nooruslikus ettevõttes
  • Huvitavaid objekte Saaremaal, Muhus
  • Ametiauto või isikliku sõiduki kompensatsiooni
  • Toetavat meeskonda ja ühisüritusi
  • Ettevõttesisest karjääriredelil tõusu

Taimo Kirr
(+372)5045298
Ehitusjuht
Altivi Project OÜ
taimo(at)altiviproject.com

Tööpakkumise number
#800656