Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640044

Projekti koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Enamasti täiesti unikaalsete, mittestandardsete tehniliste lahenduste väljatöötamine koostöös meie klientidega

meeskonnatöö projekteerijate ja tootmise planeerijaga

kliendiraportite koostamine

tehniliste eskiislahenduste koostamine, sobivate komponentide ja allhangete valimine ning ajakriitiliste detailide ostude juhtimine, et tagada sujuv tootmine

Eelarvestamine ning hinnapakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus, ausus,
  • Meeskonnamängija
  • Hea tehniline taip
  • Eesti ja inglise keele oskus

  • Kasuks tuleb joonestusprogrammide Autocad ja Solid Edge kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Mitmekesist, huvitavat ja arendavat tööd
  • Võimalust heade ideede realiseerimiseks

Tööpakkumise number
#640044

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1600 - 2100 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2020

Thorsteel OÜ tegeleb peamiselt toiduainetetööstusele roostevabast terasest tootmisseadmete projekteerimise ja valmistamisega.

Vaata rohkem