Värsked tööpakkumised

Projekti koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183523

Tööpakkumise number

183523

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda keskkonnast lugu pidavat

PROJEKTI KOORDINAATORIT

Projekti koordinaator asub tööle EL Ühtekuuluvusfondi toetust vahendavasse üksusesse.
Projekti koordinaatori peamine tööülesanne on korraldada Ühtekuuluvusfondi vee- ja jäätmemajanduse projektide rahastamist ja nende kontrolli. Koordinaator osaleb taotluste hindamisel ja pakub toetuse saajatele tuge taotlemisel ja projektide läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil peaks olema kõrgharidus (eelistatavalt keskkonna, tehnika või majanduse eriala), töökogemus (sh investeeringuprojekti elluviimise alane kogemus ja teadmised), väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus suhelda vajadusel ka inglise ja vene keeles, B-kategooria juhiluba. Edukaks tööks pole vähetähtis ka täpsus, pinge- ja rutiinitaluvus, algatus- ja analüüsivõime ning otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb eelnev keskkonna-alane töökogemus, projektijuhtimise-, Euroopa Liidu abi vahendamise-, finants- või keskkonnaprojektidega töötamise kogemus.

Kui Sul on neid oskusi ja kogemusi, mida arvame, et ühel edukal töötajal KIKis vaja läheb ja kui Sa oma keskkonnateadliku käitumisega oled teistele eeskujuks, siis oled oodatud osalema!

Pakume Sulle võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 18. septembriks 2009. a Keskkonnainvesteeringute Keskuse aadressil: Narva mnt 7a, 10117, Tallinn märgusõnaga “ÜF koordinaator”. Lisainfo telefonil: 6274 172 või 6274185.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2009
Kuulutus sisestati:
3. september 2009

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi, Euroopa Liidu struktuurifondide toetusi ja laenuvahendeid keskkonnaprojektide elluviimiseks.