https://www.cvkeskus.ee/172853

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172853

Projekti koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda keskkonnast lugu pidavat

PROJEKTI KOORDINAATORIT

Projekti koordinaator asub tööle EL Ühtekuuluvusfondi toetust vahendavasse üksusesse. Üksus täidab KIKi koosseisus Ühtekuuluvusfondist toetust saavate projektide osas rakendusüksuse ülesandeid.
Projekti koordinaatori peamine tööülesanne on järelevalve Ühtekuuluvusfondist rahastatavate veemajanduse projektide elluviimise ja toetuse kasutamise üle. Koordinaator pakub tuge toetuse taotleja(te)le projekti arendamisel ja elluviimisel.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil peaks olema kõrgharidus (eelistatavalt tehniline, juriidiline, keskkonnaalane või majanduse eriala), töökogemus, finants- ja majandusalased teadmised, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus suhelda vajadusel ka inglise ja vene keeles, B-kategooria juhiluba. Edukaks tööks pole vähetähtis ka täpsus, pinge- ja rutiinitaluvus, algatus- ja analüüsivõime ning otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb eelnev keskkonna-alane töökogemus, projektijuhtimise-, Euroopa Liidu abi vahendamise-, finants- või keskkonnaprojektidega töötamise kogemus.

Kui Sul on neid oskusi ja kogemusi, mida arvame, et ühel edukal töötajal KIKis vaja läheb ja kui Sa oma keskkonnateadliku käitumisega oled teistele eeskujuks, siis oled oodatud konkursil osalema!


Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.


Lisainfo

Palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 13. veebruariks 2009. a Keskkonnainvesteeringute Keskuse aadressil: Narva mnt 7a, 10117, Tallinn märgusõnaga “ÜF koordinaator”. Lisainfo telefonil: 6274 172 või 6274185.


Tööpakkumise number
#172853

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2009

CVKeskus.ee klient

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi, Euroopa Liidu struktuurifondide ja Ühtekuuluvusfondi toetusi ning laenuvahendeid keskkonnaprojektide elluviimiseks

Vaata rohkem

You are applying to:
Projekti koordinaator
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!