Värsked tööpakkumised

Projekti koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165568

Tööpakkumise number

165568

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Euroopa Liidu struktuurfondide ERF/ESF (Euroopa Regionaalarengu Fond ja Euroopa Sotsiaalfond) toetusi vahendavasse üksusesse

PROJEKTI KOORDINAATORIT

kelle peamiseks tööülesandeks on korraldada ERF/ESF üksuses keskkonnakaitselise infrastruktuuri ja energeetika valdkonna rahastamist ja nende projektide kontrolli.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame kõrgharidust (eelistatavalt keskkonna-, keskkonnatehnika või finants-, majanduse eriala), finants- ja majandusalaseid teadmisi, väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust, oskust suhelda vajadusel inglise ja vene keeles, B-kategooria juhiluba. Edukaks tööks pole vähetähtis ka täpsus, pinge- ja rutiinitaluvus, algatus- ja analüüsivõime ning otsustus- ja vastutusvõime.

Kui Sul on kõik see, mida arvame, et ühel edukal projekti koordinaatoril peab olema ja lisaks oled Sa veel teistele keskkonnateadliku käitumisega eeskujuks, siis oled oodatud osalema!

Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus, projektijuhtimise kogemus, kokkupuuted Euroopa Liidu abi vahendamisega ja finants- või keskkonnaprojektidega.

Lisainfo

Pakume Sulle võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täiendkoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
24. september 2008

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja Euroopa Liidu struktuurifondide (ÜF, ERF, ESF) toetusi ning laenuvahendeid keskkonnaprojektide elluviimiseks