Projekti koordinaator
Tööpakkumise number #736142
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

EESTI HIV-POSITIIVSETE VÕRGUSTIK MTÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

  • Positive Action programmi poolt rahastatud projekti koordineerimine ja aruandlus;

  • HIV+ sisserändajate huvikaitse eestvedamine Eestis;

  • projekti esindamine ja sisu tutvustamine partneritele;

  • partneritega kohtumiste korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • huvi huvikaitse, rände ja seaduste vastu;

  • projektijuhtimise ja aruannete esitamise kogemus;

  • oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas;

  • hea kirjutamisoskus;

  • eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb ka vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • osalise tööajaga põnevat tööd kuni juuni 2022;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • brutopalka 900 EUR kuus;
  • võimalust töötada kodust.

Lisainfo

Töökoht ootab enda täitjat kohe.

Kandideerimiseks saada oma elulookirjeldus ja motivatsioonikiri 23ndaks oktoobriks.

Tööpakkumise number
#736142