Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635980

Projekti- ja müügijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema suhete loomine, hoidmine ja võtme- klientide projektide haldamine nii Eestis kui ka eksportturgudel. Projektijuhina osaled ka ise aktiivselt müügiprotsessis ja hoolitsed selle eest, et müügiprojektid saaksid edukalt ellu viidud. Sinu eestvedamisel peaks kliendid saama seda, mida ootavad: kvaliteetse toote ja laitmatu teenuse koos sujuva suhtluse ja lahendustele orienteeritud tegutsemisviisiga.

Nõudmised kandidaadile

Sobid hästi, kui Sul on:

  • vähemalt paariaastane töökogemus tehniliste toodete müügis
  • süsteemsust juhtida müügiprotsesse ja -projekte tulemuslikult algusest lõpuni
  • varasem meeskonna töö organiseerimiskogemus
  • tahe olla eestvedaja ja innustaja veenvust ja head läbirääkimisoskused
  • iseseisvust, initsiatiivikust ja aktiivsust

Kasuks tuleb inglise, vene või soome keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Mugavat töökeskkonda meie Tallinna kontoris
  • Põnevaid väljakutseid ja mitmekülgset tööd pika ajalooga stabiilses ettevõttes
  • Kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda
  • Väljaõpet valdkonnaspetsiifiliste teadmiste osas Motiveerivat töötasu
  • Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#635980

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

PVC ja puitakende valmistamine ja turustamine

Vaata rohkem