Värsked tööpakkumised

Projekti assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208887

Tööpakkumise number

208887

Firma nimi peidetud Projekti assistent

Töö kirjeldus

Tänaseni oleme projektijuhtidena nende ülesannetega ise hakkama saanud, ent töömahu kasvamise tõttu soovime mõned tegevused Sulle delegeerida, sealhulgas
• osakonna turundusmaterjalide väljatöötamise koordineerimine, kodulehe arendamine, presentatsioonide koostamine,
• seminaride, koosolekute ja välisdelegatsioonide vastuvõtu organiseerimine,
• raportite, ametlike kirjade ning dokumentide jt vajalike projekti materjalide ettevalmistamine,
• dokumendihalduse ja kirjavahetuse korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonnaga liituma, kui Sa
• huvitud meie valdkonnast ja soovid anda oma panuse meie rahvusvaheliste projektide edukasse realiseerimisse,
• tuled kergelt toime nii tehnilise pisiasjadega kui ka sisuliste ülesannetega,
• tahad teha vaheldusrikast tööd, mis sunnib kiirelt tegutsema ja julgelt otsustama,
• naudid suhtlemist nii Eesti kui ka rahvusvaheliste tipptegijatega,
• oled iseseisev, korrektne, täpne, kiire õpivõime ja hea pingetaluvusega,
• omad kõrgharidust ja vähemalt 2-aastast töökogemust,
• valdad lisaks eesti keelele kõrgtasemel inglise ärikeelt.

Pakume Sulle võimalust osaleda meie meeskonna poolt juhitavate Eesti ja rahvusvaheliste projektide elluviimisel. Lubame, et Sinu tulevane töö projekti assistendina saab olema mitmekülgne ning arendav.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia äri arenduse osakond tegeleb põlevkivist vedelkütuste tootmise tehnoloogia müügiga ning uute äriprojektide kavandamise, käivitamise ja elluviimisega nii Eestis kui rahvusvaheliselt.