https://www.cvkeskus.ee/26176

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26176

Projekteerimistööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehitiste ja rajatiste projekteerimistööde korraldamine ja juhtimine


Ootused kandidaadile

ehitusalane kõrgharidus
projektijuhtimise kogemus
inglise keele oskus
arvuti (AutoCad ja MS Office) kasutamise oskus
autojuhilubade olemasolu


Ettevõte pakub

meeldivat töökeskkonda
arenemisvõimalust


Tööpakkumise number
#26176
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Projekteerimistööde projektijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!