Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57922

Projekteerimistööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* projekteerimistööde organiseerimine ja juhtimine
* optimaalsete projektlahenduste väljatöötamise organiseerimine kooskõlas tehniliste tingimuste ja ehitusnormidega ning töökorraldusreeglite ja õigusaktidega

Ootused kandidaadile

* ehitusalane kõrgharidus
* projekteerimise ja/või ehituse juhtimise kogemus
* tööprotsessi juhtimise oskus
* arvuti kasutamise oskus (AutoCad, projektijuhtimise tarkvara)
* orienteeritust tulemusele
* hea suhtlemisoskus
* erialase seadusandluse tundmine
* inglise ja vene keele valdamine
* pingetaluvus

* huvitavat ja mitmekesist tööd töökohaga Tartus või Tallinnas
* eneseteostuse võimalust
* uusi väljakutseid projekteerimistöödel väljaspool Eestit
* ametikohale vastavat palka

Lisainfo

Töötada on võimalik nii Tartus kui ka Tallinnas.

Tööpakkumise number
#57922