Värsked tööpakkumised

Projekteerimise projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47524

Tööpakkumise number

47524

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on arhitektuuribüroo, mille tegevusaladeks on kultuuri- ja arhitektuurimälestiste, rekonstrueeritavate hoonete ning uusehitiste projekt-dokumentatsiooni koostamine, sisekujundus, projekteerimis-, muinsuskaitse-, omanikujärelevalve ning projekteerimise peatöövõtt.
Pakume tööd projekteerimise projektijuhile, kelle tööülesanneteks on projekteerimistööde korraldamine, projektide tasuvusanalüüside koostamine, lepingute ja hinnapakkumiste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Ehituse või projekteerimise alane haridus
Eelnev kokkupuude projekteerimistöödega
Hea organiseerimisvõime

Pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas kollektiivis, korralikku töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2005
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2005