Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664679

Projekteerimise projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Pojekteerimise protsessi korraldamine ja juhtimine sh projekteerimine
- Projekteerimise hinnapakkumiste koostamine ja küsimine
- Suhete loomine ja hoidmine klientide ja partneritega
- Projekti kulu jälgimine, analüüs ja dokumentatsioon
- Projektide kooskõlastamine

Ootused kandidaadile

- Ehitusinseneri kutsetunnistus, alates tase 6
- Juhtimisvõime
- Erialane praktiline kogemus
- Korrektsus ja kohusetundlikkus
- Iseseisvus, otsustusvõime, vastutustunne
- Hea organiseerimisvõime
- Kõrge pingetaluvus
- Meeskonnatöö valmidus
- Vajalik projektijuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu
- Huvitavaid väljakutseid
- Enesetäiendamise võimalusi
- Noort ja sõbraliku kollektiivi
- Kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#664679

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2020
Kuulutus sisestati:
24. august 2020

EVIKO Ehitus OÜ kuulub ettevõtete gruppi, mille peamisteks tegevusaladeks on ehitus- ja projekteerimistööde teostamine, elukondliku kinnisvara arendamine ja müümine ning kinnisvara hooldamine ja haldamine.

Grupi ehitustööde müügitulu möödunud aastal oli üle 30 mln euro.

Oma tugevuseks peame meie inimeste pikaajalist kogemust kinnisvara- ja ehitusturul. Oleme loonud tugeva ja töötahtelise meeskonna, et pakkuda kõrget ehitusalast kompentensti oma senistele ja uutele partneritele. Meil töötab kõrg- ja eriharidusega spetsialistide meeskond, kes on võimeline juhtima ehitusprojekte peatöövõtjana ning projektijuhina üle kogu Eesti.

Vaata rohkem