Värsked tööpakkumised

PROJEKTEERIMISE projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187213

Tööpakkumise number

187213

Töö kirjeldus

- projektmeeskondade juhtimine
- projekti kulu jälgimine, analüüs ja dokumenteerimine
- suhtlemine tellijate ja partneritega
- projektide kaitsmine ja kooskõlastamine
- projekti järelevalve

Nõudmised kandidaadile

- ehitusalane kõrgem haridus
- edukas suuremahuliste (alates 10 000m²) projekteerimise projektide juhtimise kogemus
- töökogemus projekteerimise projektijuhtimise valdkonnas vähemalt 10 aastat
- väga hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus
- oskus tulemuslikult meeskonda juhtida
- eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
- vene keele oskus suhtlustasandil
- arvuti kasutamise oskus (sh MS Project, CAD programmid)
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- võimalust juhtida väljakutseid pakkuvaid projekte
- inspireerivat ja kaasaaegset töökeskkonda heade erialaspetsialistide hulgas
- võimalust osaleda projektides, kus kasutatakse uut projekteerimistehnoloogiat
- tulemustele vastavat väärilist tasu
- ametiautot
- sporditoetust

Lisainfo

Kasuks tuleb rahvusvaheline projektijuhtimise kogemus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2009
Kuulutus sisestati:
17. november 2009

Arhitektuuri ja projekteerimisbüroo EA Reng AS kuulub Eesti juhtivate projekteerimisfirmade hulka. 4 bürood kolmes riigis ühendavad sada kahtekümmet kõrge kvalifikatsiooniga arhitekti ja inseneri. Pakume klientidele kompleksset ja professionaalset konsultatsiooniteenust.
Arendame ennast järgmistel suundadel: arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, teede, tänavate, sildade ja infrastruktuuri projekteerimine, inseneriosade projekteerimine, projektijuhtimine ja järelevalve ning konsultatsiooniteenus.
Oleme tasakaalukad ja usaldusväärsed, ausad, avatud ning ambitsioonikad ning nende väärtuste hindamist ootame ka uutelt kolleegidelt.